- Acasă
- Produse
- Pallet trucks
- 176596 Linde T-20-SP-02 (131)
176596
Linde T-20-SP-02 (131)
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 2.000 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2017 |
| Ore înregistrate | 2.742 |
| Baterie V | 24 |
| Greutate | 955 kg |
| Lățimea furcii | 58 cm |
| Lungime furci | 100 cm |
| Details | servodirecție |