- Acasă
- Produse
- Pallet stackers
- 176554 Linde D-06 (1160)
176554
Linde D-06 (1160)
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 600 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2014 |
| Ore înregistrate | 1.013 |
| Catarg | Duplex wideview |
| Ridicare | 172 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 135 cm |
| Baterie V | 24 |
| Greutate | 875 kg |
| Lățimea furcii | 54 cm |
| Lungime furci | 115 cm |
| Details | manipulare de sarcini duble |