- Acasă
- Produse
- Atașamente și Accesorii
- 6299 Durwen PBK 80
6299
Durwen PBK 80
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Detalii | atașament pentru baloți |
|---|---|
| Capacitate | 5.000 kg |
| Clasa FEM | FEM4 |
| An fabricație | 2021 |
| Lățime cadru | 2.200 mm |
| Brațe sau plăci (h) | 480 mm |
| Brațe sau plăci (l) | 1.700 mm |
| Greutate | 2.265 kg |