- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 176547 Linde H-50-D-02 (394)
176547
Linde H-50-D-02 (394)
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 5.000 kg |
|---|---|
| Motor | Diesel |
| Transmisie | Hydrostatic |
| An fabricație | 2018 |
| Ore înregistrate | 10.245 |
| Catarg | Triplex freelift |
| Ridicare | 467 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 240 cm |
| Tip control | Standard joystick |
| Pedala | pedală duală |
| Roți (spate) | Superelastice |
| Roți (fața) | Superelastice |
| Roți (fața) | 300-15 |
| Roți (spate) | 250/70-15 |
| Greutate | 6.685 kg |
| Lungime furci | 240 cm |
| Details | cu cabină, cu încălzire, aer condiționat, 4 valve hidraulice, ore lucrate confirmate |
| Tip atașament | Sideshift, sistem poziționare furci |