- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 176542 Nissan JG-1-N-1-L-18-Q
176542
Nissan JG-1-N-1-L-18-Q
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 1.800 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2008 |
| Ore înregistrate | 3.817 |
| Catarg | Triplex freelift |
| Ridicare | 475 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 225 cm |
| Tip control | Fingertip joystick |
| Pedala | pedală unică |
| Baterie V | 48 |
| Baterie Ah | 750 |
| Anul de fabricație al bateriei | 2018 |
| Roți (spate) | Superelastice |
| Roți (fața) | Superelastice |
| Roți (fața) | 200/50-10 |
| Roți (spate) | 16x6-8 |
| Greutate | 3.592 kg |
| Details | scaun nou, 4 valve hidraulice |
| Tip atașament | Sideshift, sistem poziționare furci |