- Acasă
- Produse
- Atașamente și Accesorii
- 6294 ELM Kragelund 5LF 45 1400
6294
ELM Kragelund 5LF 45 1400
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Detalii | sistem poziționare furci |
|---|---|
| Capacitate | 4.500 kg |
| Clasa FEM | FEM3 |
| An fabricație | 2023 |
| Lățime cadru | 1.400 mm |
| Deschidere (max) | 1.300 mm |
| Deschidere (min) | 40 mm |
| Furci | 1200x150x50 |
| Translație laterală (sideshift) | Da |
| Greutate | 347 kg |