- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 176532 Linde H-25-D-02-600 (393)
176532
Linde H-25-D-02-600 (393)
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 2.500 kg |
|---|---|
| Motor | Diesel |
| Transmisie | Hydrostatic |
| An fabricație | 2019 |
| Ore înregistrate | 10.986 |
| Catarg | Triplex freelift |
| Ridicare | 465 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 215 cm |
| Tip control | Standard joystick |
| Pedala | pedală duală |
| Roți (spate) | Superelastice |
| Roți (fața) | Superelastice |
| Roți (fața) | 27x10-12 |
| Roți (spate) | 23x9-10 |
| Greutate | 4.630 kg |
| Details | cu cabină, cu încălzire, aer condiționat, 4 valve hidraulice, ore lucrate confirmate |