- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 176514 Hyster H-2.5-FT
176514
Hyster H-2.5-FT
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 2.500 kg |
|---|---|
| Motor | Diesel |
| Transmisie | Automatic |
| An fabricație | 2021 |
| Ore înregistrate | 4.135 |
| Catarg | Triplex freelift |
| Ridicare | 431 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 205 cm |
| Tip control | Handles |
| Pedala | pedală unică |
| Roți (spate) | Pneumatic |
| Roți (fața) | Pneumatic |
| Roți (fața) | 225x75-10 |
| Roți (spate) | 6.50-10 |
| Greutate | 4.300 kg |
| Details | cu cabină, cu încălzire, 4 valve hidraulice |
| Tip atașament | Sideshift |