- Acasă
- Produse
- Order pickers
- 176495 Jungheinrich EKM-202-300-T
176495
Jungheinrich EKM-202-300-T
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 215 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2020 |
| Ore înregistrate | 4.165 |
| Înălțimea platformei | 300 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 145 cm |
| Baterie V | 24 |
| Roți (spate) | Cushion |
| Roți (fața) | Cushion |
| Greutate | 646 kg |