- Acasă
- Produse
- Atașamente și Accesorii
- 6292 Durwen DZV 30 F
6292
Durwen DZV 30 F
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Detalii | sistem poziționare furci |
|---|---|
| Capacitate | 2.500 kg |
| Clasa FEM | FEM3 |
| An fabricație | 2021 |
| Lățime cadru | 1.155 mm |
| Deschidere (max) | 1.050 mm |
| Deschidere (min) | 335 mm |
| Rotator | 360 |
| Furci | 1200x125x40 |
| Translație laterală (sideshift) | Da |
| Greutate | 660 kg |