- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 176444 Linde H-35-D-02 (393)
176444
Linde H-35-D-02 (393)
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 3.500 kg |
|---|---|
| Motor | Diesel |
| Transmisie | Hydrostatic |
| An fabricație | 2014 |
| Ore înregistrate | 9.840 |
| Catarg | Triplex freelift |
| Ridicare | 465 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 215 cm |
| Tip control | Fingertip joystick |
| Pedala | pedală duală |
| Roți (spate) | Superelastice |
| Roți (fața) | Superelastice |
| Roți (fața) | 250x75-12 |
| Roți (spate) | 225x75-10 |
| Greutate | 5.015 kg |
| Lungime furci | 120 cm |
| Details | cauciucuri față noi, cauciucuri spate noi, ore lucrate confirmate, cu cabină, cu încălzire, 4 valve hidraulice |
| Tip atașament | Sideshift, sistem poziționare furci |