- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 176438 Still RX-20-20-P
176438
Still RX-20-20-P
Basic product – Offered in original as-is conditions, without cleaning or optical enhancements.
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 2.000 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2022 |
| Ore înregistrate | 2.376 |
| Catarg | Triplex freelift |
| Ridicare | 418 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 197 cm |
| Tip control | Fingertip joystick |
| Pedala | pedală duală |
| Baterie V | 48 |
| Baterie Ah | 625 |
| Anul de fabricație al bateriei | 2021 |
| Roți (spate) | SE Non Marking |
| Roți (fața) | SE Non Marking |
| Roți (fața) | 200x50-10 |
| Roți (spate) | 150x75-8 |
| Greutate | 3.675 kg |
| Details | model cu șasiu îngust, 3 valve hidraulice |
| Tip atașament | Rotating head |