- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 176432 Still RX-60-25
176432
Still RX-60-25
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 2.500 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2017 |
| Ore înregistrate | 8.351 |
| Catarg | Triplex freelift |
| Ridicare | 489 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 228 cm |
| Tip control | Standard joystick |
| Pedala | pedală duală |
| Baterie V | 80 |
| Baterie Ah | 620 |
| Anul de fabricație al bateriei | 2020 |
| Roți (spate) | SE Non Marking |
| Roți (fața) | SE Non Marking |
| Roți (fața) | 225x75-10 |
| Roți (spate) | 180x70-8 |
| Greutate | 4.974 kg |
| Lungime furci | 120 cm |
| Details | furci noi, cu cabină, cu încălzire, 4 valve hidraulice |