- Acasă
- Produse
- Atașamente și Accesorii
- 6282 Durwen WZV 25
6282
Durwen WZV 25
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Detalii | sistem poziționare furci |
|---|---|
| Capacitate | 2.500 kg |
| Clasa FEM | FEM2 |
| An fabricație | 2017 |
| Lățime cadru | 970 mm |
| Deschidere (max) | 870 mm |
| Deschidere (min) | 280 mm |
| Translație laterală (sideshift) | Da |
| Greutate | 146 kg |