- Acasă
- Produse
- Reach trucks
- 176408 Linde UFW-250-DTFVRE-480
176408
Linde UFW-250-DTFVRE-480
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 2.500 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2015 |
| Ore înregistrate | 2.781 |
| Catarg | Triplex freelift |
| Ridicare | 480 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 245 cm |
| Tip control | Standard joystick |
| Pedala | pedală unică |
| Baterie V | 48 |
| Baterie Ah | 620 |
| Anul de fabricație al bateriei | 2015 |
| Greutate | 3.975 kg |
| Details | 4ws |
| Tip atașament | sistem poziționare furci |