- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 176397 Toyota 8-FBMT-25
176397
Toyota 8-FBMT-25
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 2.500 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2019 |
| Ore înregistrate | 8.140 |
| Catarg | Triplex freelift |
| Ridicare | 470 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 225 cm |
| Tip control | Fingertip joystick |
| Pedala | pedală unică |
| Baterie V | 80 |
| Baterie Ah | 625 |
| Roți (spate) | Superelastice |
| Roți (fața) | Superelastice |
| Roți (fața) | 23x9-10 |
| Roți (spate) | 18x7-8 |
| Greutate | 5.392 kg |
| Details | 3 valve hidraulice |
| Tip atașament | Sideshift |