- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 176396 Toyota 8-FBMT-25
176396
Toyota 8-FBMT-25
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 2.500 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2019 |
| Ore înregistrate | 397 |
| Catarg | Triplex freelift |
| Ridicare | 600 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 280 cm |
| Tip control | Fingertip joystick |
| Pedala | pedală unică |
| Baterie V | 80 |
| Roți (spate) | Superelastice |
| Roți (fața) | Superelastice |
| Roți (fața) | 225x75-10 |
| Roți (spate) | 18x7-8 |
| Greutate | 5.518 kg |
| Details | 3 valve hidraulice, cauciucuri față noi, cauciucuri spate noi, furci noi |
| Tip atașament | Sideshift |