- Acasă
- Produse
- Pallet stackers
- 176388 BT SPE-160
176388
BT SPE-160
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 1.600 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2019 |
| Ore înregistrate | 1.207 |
| Catarg | Duplex freelift |
| Ridicare | 415 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 265 cm |
| Baterie V | 24 |
| Baterie Ah | 500 |
| Anul de fabricație al bateriei | 2019 |
| Greutate | 1.742 kg |
| Lățimea furcii | 57 cm |
| Lungime furci | 115 cm |