- Acasă
- Produse
- Reach trucks
- 176383 BT RRE-160-H
176383
BT RRE-160-H
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 1.600 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2021 |
| Ore înregistrate | 7.799 |
| Catarg | Triplex freelift |
| Ridicare | 540 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 235 cm |
| Tip control | Fingertip joystick |
| Pedala | pedală unică |
| Baterie V | 48 |
| Baterie Ah | 420 |
| Anul de fabricație al bateriei | 2021 |
| Greutate | 3.661 kg |
| Details | Lithium-ion battery |
| Tip atașament | Sideshift |