- Acasă
- Produse
- Pallet stackers
- 176382 Jungheinrich EJC-112
176382
Jungheinrich EJC-112
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 1.200 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2012 |
| Ore înregistrate | 1.456 |
| Catarg | Duplex standard |
| Ridicare | 360 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 225 cm |
| Baterie V | 24 |
| Greutate | 865 kg |
| Lățimea furcii | 56 cm |
| Lungime furci | 115 cm |