- Acasă
- Produse
- Pallet stackers
- 176379 Toyota SPE-200-L
176379
Toyota SPE-200-L
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 2.000 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2019 |
| Ore înregistrate | 3.198 |
| Catarg | Duplex wideview |
| Ridicare | 260 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 195 cm |
| Baterie V | 24 |
| Greutate | 1.564 kg |
| Lățimea furcii | 57 cm |
| Lungime furci | 170 cm |
| Details | manipulare de sarcini duble, servodirecție |