- Acasă
- Produse
- Reach trucks
- 176373 BT RRE-250-HE
176373
BT RRE-250-HE
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 2.500 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2017 |
| Ore înregistrate | 7.149 |
| Catarg | Triplex freelift |
| Ridicare | 1.100 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 435 cm |
| Tip control | Fingertip joystick |
| Pedala | pedală unică |
| Baterie V | 48 |
| Details | furci noi |
| Tip atașament | Sideshift |