- Acasă
- Produse
- Reach trucks
- 176370 BT RRE-160
176370
BT RRE-160
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 1.600 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2016 |
| Ore înregistrate | 7.197 |
| Catarg | Triplex freelift |
| Ridicare | 1.050 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 450 cm |
| Tip control | Fingertip joystick |
| Pedala | pedală unică |
| Baterie V | 48 |
| Baterie Ah | 775 |
| Anul de fabricație al bateriei | 2023 |
| Greutate | 4.360 kg |
| Tip atașament | Sideshift |