- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 176358 Jungheinrich EFG-220
176358
Jungheinrich EFG-220
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 2.000 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2017 |
| Ore înregistrate | 9.738 |
| Catarg | Triplex freelift |
| Ridicare | 550 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 245 cm |
| Tip control | Fingertip joystick |
| Pedala | pedală unică |
| Baterie V | 48 |
| Baterie Ah | 750 |
| Anul de fabricație al bateriei | 2017 |
| Roți (spate) | Superelastice |
| Roți (fața) | Superelastice |
| Roți (fața) | 200x50-10 |
| Roți (spate) | 140x55-9 |
| Greutate | 3.659 kg |
| Lungime furci | 120 cm |
| Details | 4 valve hidraulice, cauciucuri spate noi |