- Acasă
- Produse
- Order pickers
- 176354 Toyota OME-100-H
176354
Toyota OME-100-H
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 1.000 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2018 |
| Ore înregistrate | 2.517 |
| Catarg | Triplex wideview |
| Ridicare | 950 cm |
| Înălțimea platformei | 820 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 430 cm |
| Baterie V | 48 |
| Baterie Ah | 448 |
| Anul de fabricație al bateriei | 2017 |
| Greutate | 4.290 kg |
| Lățimea furcii | 57 cm |
| Lungime furci | 80 cm |
| Details | Lithium-ion battery, servodirecție |