- Acasă
- Produse
- Atașamente și Accesorii
- 6280 Cascade PFG480-8004 4964149 PFG480A2000
6280
Cascade PFG480-8004 4964149 PFG480A2000
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Detalii | sistem poziționare furci |
|---|---|
| Capacitate | 8.000 kg |
| Clasa FEM | FEM4 |
| An fabricație | 2016 |
| Lățime cadru | 2.000 mm |
| Deschidere (max) | 1.885 mm |
| Deschidere (min) | 570 mm |
| Rotator | 360 |
| Furci | 1610x200x60 |
| Translație laterală (sideshift) | Da |
| Greutate | 1.838 kg |