- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 176346 Linde H-30-D-02 (393)
176346
Linde H-30-D-02 (393)
Proprietăți unice
- Low hours
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 3.000 kg |
|---|---|
| Motor | Diesel |
| Transmisie | Hydrostatic |
| An fabricație | 2019 |
| Ore înregistrate | 1.590 |
| Catarg | Triplex freelift |
| Ridicare | 465 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 225 cm |
| Tip control | Standard joystick |
| Pedala | pedală duală |
| Roți (spate) | Superelastice |
| Roți (fața) | Superelastice |
| Roți (fața) | 250x75-12 |
| Roți (spate) | 225x75-10 |
| Greutate | 4.770 kg |
| Details | ore lucrate confirmate, 3 valve hidraulice |
| Tip atașament | Sideshift |