- Acasă
- Produse
- Order pickers
- 176340 Toyota OSE-100
176340
Toyota OSE-100
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 1.000 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2021 |
| Ore înregistrate | 1.724 |
| Catarg | Mono freelift |
| Ridicare | 188 cm |
| Înălțimea platformei | 120 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 156 cm |
| Baterie V | 24 |
| Baterie Ah | 465 |
| Greutate | 1.826 kg |
| Details | manipulare de sarcini duble, servodirecție |