- Acasă
- Produse
- Reach trucks
- 176330 Toyota RRE-180-HECC
176330
Toyota RRE-180-HECC
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 1.800 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2020 |
| Ore înregistrate | 8.155 |
| Catarg | Triplex freelift |
| Ridicare | 1.150 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 450 cm |
| Tip control | Fingertip joystick |
| Pedala | pedală unică |
| Baterie V | 48 |
| Baterie Ah | 930 |
| Anul de fabricație al bateriei | 2020 |
| Greutate | 5.436 kg |
| Lungime furci | 115 cm |
| Details | cu cabină, cu încălzire, 5 valve hidraulice, versiune pentru încăperi frigorifice |
| Tip atașament | Sideshift, sistem poziționare furci |