- Acasă
- Produse
- Pallet stackers
- 176324 Toyota SWE-120-S
176324
Toyota SWE-120-S
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 1.200 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2021 |
| Ore înregistrate | 323 |
| Catarg | Mono freelift |
| Ridicare | 135 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 185 cm |
| Baterie V | 24 |
| Baterie Ah | 225 |
| Greutate | 975 kg |
| Details | wd |