- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 176319 Toyota 8-FBE-18-T
176319
Toyota 8-FBE-18-T
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 1.800 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2019 |
| Ore înregistrate | 4.692 |
| Catarg | Duplex freelift |
| Ridicare | 330 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 212 cm |
| Tip control | Fingertip joystick |
| Pedala | pedală unică |
| Baterie V | 48 |
| Baterie Ah | 630 |
| Anul de fabricație al bateriei | 2019 |
| Roți (spate) | SE Non Marking |
| Roți (fața) | SE Non Marking |
| Roți (fața) | 180/70-8 |
| Roți (spate) | 140/55-9 |
| Greutate | 3.196 kg |
| Details | cauciucuri față noi, 3 valve hidraulice |
| Tip atașament | Sideshift |