- Acasă
- Produse
- Pallet stackers
- 176294 Toyota SPE-140-L
176294
Toyota SPE-140-L
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 1.400 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2017 |
| Ore înregistrate | 6.206 |
| Catarg | Triplex freelift |
| Ridicare | 540 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 235 cm |
| Baterie V | 24 |
| Baterie Ah | 125 |
| Anul de fabricație al bateriei | 2017 |
| Greutate | 1.646 kg |
| Lățimea furcii | 57 cm |
| Lungime furci | 115 cm |
| Details | Lithium-ion battery, servodirecție |