- Acasă
- Produse
- Pallet trucks
- 176284 Toyota LPE-200
176284
Toyota LPE-200
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 2.000 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2018 |
| Ore înregistrate | 6.574 |
| Baterie V | 24 |
| Baterie Ah | 400 |
| Greutate | 900 kg |
| Lățimea furcii | 57 cm |
| Lungime furci | 115 cm |