- Acasă
- Produse
- Pallet trucks
- 176277 Toyota LPE-200
176277
Toyota LPE-200
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 2.000 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2019 |
| Ore înregistrate | 6.503 |
| Baterie V | 24 |
| Baterie Ah | 400 |
| Greutate | 774 kg |
| Lățimea furcii | 56 cm |
| Lungime furci | 120 cm |
| Details | servodirecție |