- Acasă
- Produse
- Pallet stackers
- 176256 Toyota SWE-120-XR
176256
Toyota SWE-120-XR
Proprietăți unice
- Low hours
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 1.200 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2020 |
| Ore înregistrate | 146 |
| Catarg | Triplex freelift |
| Ridicare | 450 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 215 cm |
| Baterie V | 24 |
| Baterie Ah | 300 |
| Anul de fabricație al bateriei | 2020 |
| Greutate | 1.879 kg |
| Details | wd, servodirecție |