- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 176238 Toyota 7-FBEST-15
176238
Toyota 7-FBEST-15
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 1.500 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2019 |
| Ore înregistrate | 24.117 |
| Catarg | Triplex freelift |
| Ridicare | 501 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 218 cm |
| Tip control | Handles |
| Pedala | pedală unică |
| Baterie V | 24 |
| Baterie Ah | 1.000 |
| Anul de fabricație al bateriei | 2021 |
| Roți (spate) | SE Non Marking |
| Roți (fața) | SE Non Marking |
| Roți (fața) | 18x7-8 |
| Roți (spate) | 18x7-8 |
| Greutate | 3.156 kg |
| Details | 3 valve hidraulice |
| Tip atașament | Sideshift |