- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 176236 Toyota 56-8-FD-20-F
176236
Toyota 56-8-FD-20-F
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 2.000 kg |
|---|---|
| Motor | Diesel |
| Transmisie | Hydrostatic |
| An fabricație | 2024 |
| Ore înregistrate | 1 |
| Catarg | Duplex freelift |
| Ridicare | 300 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 200 cm |
| Tip control | Fingertip joystick |
| Pedala | pedală unică |
| Roți (spate) | Superelastice |
| Roți (fața) | Superelastice |
| Roți (fața) | 7.00-12 |
| Roți (spate) | 6.00-9 |
| Greutate | 3.515 kg |
| Details | con, 4 valve hidraulice |
| Tip atașament | Sideshift, sistem poziționare furci |