- Acasă
- Produse
- Reach trucks
- 176233 Toyota RRE-140-M
176233
Toyota RRE-140-M
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 1.400 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2020 |
| Ore înregistrate | 10.311 |
| Catarg | Triplex freelift |
| Ridicare | 540 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 240 cm |
| Tip control | Fingertip joystick |
| Pedala | pedală unică |
| Baterie V | 48 |
| Baterie Ah | 300 |
| Anul de fabricație al bateriei | 2020 |
| Greutate | 2.809 kg |
| Details | Lithium-ion battery |
| Tip atașament | Sideshift, Sistem de cântărire |