- Acasă
- Produse
- Reach trucks
- 176231 Toyota RRE-160-M
176231
Toyota RRE-160-M
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 1.600 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2020 |
| Ore înregistrate | 8.065 |
| Catarg | Triplex freelift |
| Ridicare | 540 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 237 cm |
| Tip control | Fingertip joystick |
| Pedala | pedală unică |
| Baterie V | 48 |
| Baterie Ah | 465 |
| Greutate | 2.781 kg |
| Lungime furci | 115 cm |
| Details | 4 valve hidraulice |
| Tip atașament | Sideshift |