- Acasă
- Produse
- Reach trucks
- 176226 Toyota RRE-160-HE
176226
Toyota RRE-160-HE
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 1.600 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2020 |
| Ore înregistrate | 5.092 |
| Catarg | Triplex freelift |
| Ridicare | 490 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 220 cm |
| Tip control | Fingertip joystick |
| Baterie V | 48 |
| Baterie Ah | 300 |
| Anul de fabricație al bateriei | 2020 |
| Greutate | 3.597 kg |
| Details | Lithium-ion battery |
| Tip atașament | Sideshift |