- Acasă
- Produse
- Pallet stackers
- 176189 Toyota SWE-120
176189
Toyota SWE-120
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 1.200 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2017 |
| Ore înregistrate | 8.660 |
| Catarg | Triplex freelift |
| Ridicare | 450 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 208 cm |
| Baterie V | 24 |
| Baterie Ah | 260 |
| Anul de fabricație al bateriei | 2017 |
| Greutate | 1.105 kg |
| Lățimea furcii | 57 cm |
| Lungime furci | 115 cm |