- Acasă
- Produse
- Pallet stackers
- 176182 Toyota HWE-100-S
176182
Toyota HWE-100-S
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 1.000 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2016 |
| Ore înregistrate | 23 |
| Catarg | Mono freelift |
| Ridicare | 158 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 186 cm |
| Baterie V | 24 |
| Greutate | 610 kg |
| Details | wd |