- Acasă
- Produse
- Pallet trucks
- 176179 Toyota LPE-200
176179
Toyota LPE-200
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 2.000 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2018 |
| Ore înregistrate | 9.858 |
| Baterie V | 24 |
| Baterie Ah | 196 |
| Anul de fabricație al bateriei | 2018 |
| Greutate | 839 kg |
| Lățimea furcii | 55 cm |
| Lungime furci | 240 cm |
| Details | Lithium-ion battery, servodirecție |