- Acasă
- Produse
- Pallet trucks
- 176177 BT LPE-200
176177
BT LPE-200
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 2.000 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2016 |
| Ore înregistrate | 7.228 |
| Baterie V | 24 |
| Greutate | 890 kg |
| Lățimea furcii | 55 cm |
| Lungime furci | 235 cm |