- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 176166 Toyota 8-FG-50-N
176166
Toyota 8-FG-50-N
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 5.000 kg |
|---|---|
| Motor | GPL |
| Transmisie | Automatic |
| An fabricație | 2019 |
| Ore înregistrate | 14.902 |
| Catarg | Duplex wideview |
| Ridicare | 400 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 300 cm |
| Tip control | Fingertip joystick |
| Pedala | Monotrol |
| Roți (spate) | Superelastice |
| Roți (fața) | Superelastice |
| Roți (fața) | 300-15 |
| Roți (spate) | 7.00-12 |
| Greutate | 7.700 kg |
| Details | cauciucuri spate noi, furci noi, cauciucuri față noi, cu cabină, cu încălzire, 4 valve hidraulice, cu cabină ridicată |