- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 176158 Toyota 8-FBE-20-T
176158
Toyota 8-FBE-20-T
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 2.000 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2018 |
| Ore înregistrate | 11.835 |
| Catarg | Triplex freelift |
| Ridicare | 500 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 225 cm |
| Tip control | Standard joystick |
| Pedala | Monotrol |
| Baterie V | 48 |
| Baterie Ah | 690 |
| Anul de fabricație al bateriei | 2018 |
| Roți (spate) | SE Non Marking |
| Roți (fața) | SE Non Marking |
| Greutate | 3.508 kg |
| Details | 3 valve hidraulice |
| Tip atașament | Sideshift |