- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 176155 Toyota 8-FBEK-18-T
176155
Toyota 8-FBEK-18-T
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 1.800 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2020 |
| Ore înregistrate | 10.706 |
| Catarg | Triplex freelift |
| Ridicare | 600 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 260 cm |
| Tip control | Fingertip joystick |
| Pedala | pedală unică |
| Baterie V | 48 |
| Baterie Ah | 420 |
| Anul de fabricație al bateriei | 2020 |
| Roți (spate) | SE Non Marking |
| Roți (fața) | SE Non Marking |
| Roți (fața) | 200/50-10 |
| Roți (spate) | 140/55-9 |
| Greutate | 3.677 kg |
| Details | Lithium-ion battery, 4 valve hidraulice |
| Tip atașament | Sideshift, sistem poziționare furci |