- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 176120 Manitou MSI-25-T
176120
Manitou MSI-25-T
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 2.500 kg |
|---|---|
| Motor | Diesel |
| Transmisie | Hydrostatic |
| An fabricație | 2013 |
| Ore înregistrate | 2.422 |
| Catarg | Duplex wideview |
| Ridicare | 400 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 275 cm |
| Tip control | Handles |
| Pedala | pedală unică |
| Roți (spate) | Pneumatic |
| Roți (fața) | Pneumatic |
| Roți (fața) | 275x70-22,5 |
| Roți (spate) | 7.00-12 |
| Greutate | 4.140 kg |
| Details | cu cabină, cu încălzire, 4 valve hidraulice |
| Tip atașament | Sideshift |