- Acasă
- Produse
- Stivuitoare
- 176114 Combilift CBE-3000
176114
Combilift CBE-3000
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 3.000 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2022 |
| Ore înregistrate | 2.124 |
| Catarg | Triplex freelift |
| Ridicare | 490 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 215 cm |
| Tip control | Handles |
| Pedala | pedală unică |
| Baterie V | 48 |
| Baterie Ah | 960 |
| Anul de fabricație al bateriei | 2021 |
| Roți (spate) | Superelastice |
| Roți (fața) | Superelastice |
| Roți (fața) | 16x7x10.5 |
| Roți (spate) | 22x10x16 |
| Greutate | 7.184 kg |
| Details | 4ws, 4 valve hidraulice, cauciucuri față noi, cauciucuri spate noi |
| Tip atașament | Sideshift, sistem poziționare furci |