- Acasă
- Produse
- Pallet stackers
- 176110 Hyster S-1.2
176110
Hyster S-1.2
Prezintă interes?
Luați legătura cu unul dintre managerii noștri zonaliSpecificații
| Capacitate | 1.200 kg |
|---|---|
| Motor | Electric |
| An fabricație | 2018 |
| Ore înregistrate | 1.684 |
| Catarg | Duplex wideview |
| Ridicare | 425 cm |
| Înălțime minimă (cm) | 255 cm |
| Baterie V | 24 |
| Greutate | 1.084 kg |
| Lățimea furcii | 57 cm |
| Lungime furci | 115 cm |